Knihy pod stromeček objednávejte nejpozději do 13. prosince! - blog - Trh knih - online antikvariát

Knihy pod stromeček objednávejte nejpozději do 13. prosince!

Petr Sobotka / 07. 12. 2017

TrhKnih není klasický e-shop a proto nákup knižních dárků u nás nenechávejte na poslední chvíli!

Knihy jsou jedním z nejoblíbenějších vánočních dárků a každoročně se jich nakupuje čím dál víc přes Internet. TrhKnih funguje trochu jinak, než většina e-shopů - dodávky knih zajišťují samotní čtenáři a doručení realizuje Česká pošta - proto nenechávejte objednávky na poslední chvíli. Knižní dárky objednávejte do středy 13. prosince!

Objednávky zadané po 13. prosinci s dopravou Českou poštou téměř jistě nebude možné do Štědrého dne doručit a nepomůže tomu nejspíš ani urgence prodávajícího!

Předem upozorňujeme, že pokud objednáte po 13. prosinci a kniha Vám nebude do Štědrého dne doručena, nebudeme tuto skutečnost moci přijmout jako důvod pro reklamaci.

Pro prodejce

Pro prodejce v prosinci bude platit, že příchozí objednávky ze dne 12. a 13. prosince musí vyřídit ve zkrácené lhůtě, aby byly nejpozději 18. prosince odeslané.

Pokud nebude objednávka do pondělí 18. prosince odeslána, kupující má právo na reklamaci a odstoupení a nabídneme mu vrácení peněz.

Přejeme všem klidné prožití letošních Vánoc!
Tým TrhKnih.cz

Komentáře


ruza 11. 12. 2017 v 09:27
Chválím provozovatele za toto upozornění, směrované na obě strany. Palec nahoru. Díky. Luboš Růžička

Irij 19. 12. 2017 v 05:14
Jen drobná informace - u České pošty existuje tzv. Expresní zásilka, kdy pošta garantuje dodání do druhého pracovního dne i v tyto dny. Pouze kupující zaplatí za tuto službu poštovné od 135,- Kč výše dle velikosti a váhy zasilky. Balík jsem odeslal v sobotu 16.12. a doručen byl v pondělí 18.12.
Šedlovský

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.