O nás - Trh knih - online antikvariát

O nás

foto celého týmu TrhuKnih

Petr Sobotka

provozovatel

Petr v roce 2013 založil internetové tržiště knih. Věnuje se obchodnímu rozvoji a vylepšování celého portálu.

Věra Hudečková

zákaznická podpora

Věrka se stará o spokojenost kupujících i prodávajících. Pomůže vám vyřešit nestandardní případy jako jsou úpravy objednávek, částečná storna apod.

Anna Lehmanová

správkyně databáze

Anička má na starost náš digitální knižní fond, vkládá nové tituly, opravuje chyby a propojuje knihy do větších celků.


Simona Slováková

zákaznická podpora

Simona se věnuje vyřizování emailových i telefonických podnětů od zákazníků. Upravuje objednávky a profily uživatelů.

Ivana Gšventnerová

zákaznická podpora

Ivana vyřizuje požadavky od zákazníků, dohlíží na uživatelské profily a pomáhá dotáhnout uvízlé objednávky.

Klára Sobotková

administrativa

Klára se stará o firemní agendu spojenou s provozem portálu, která patří do fyzického světa.


Kristýna Licinbergová

správkyně databáze

Kristýna spravuje naši databázi knih, zpracovává podněty k úpravám od uživatelů a třídí obrazový fond databáze.

Ernest

zákaznická podpora

Ernest je náš elektronický kolega vybavený umělou inteligencí. Nic neváží, nejí a nespí. Zato umí řešit kvantum různých situací, které mohou při prodejích knih nastat.


Naše vize

Určitě máte doma alespoň jednu knihu, kterou právě někdo shání. A kdyby věděl, že Vám doma leží v knihovně, ozval by se Vám a koupil by ji. Tak proč svoje knihy nevystavíte na internetu a nenabídnete dalším čtenářům?

Takhle jednoduchá myšlenka stála za vznikem portálu TrhKnih.cz. Psal se konec roku 2012 a na českém internetu běžela řada knižních komunit a portálů. Žádný se ale nezaměřoval na co největší usnadnění vzájemného prodeje knih mezi čtenáři. A tak jsme udělali portál, kde si každý čtenář může otevřít takový svůj malý e-shop a nabídnout v něm přečtené knihy dalším zájemcům. Objednávky jdou platit kartou a čtenář může jít ještě ten den na poštu a kniha už cestuje k novému majiteli.

Čtení je pro nás symbolem vzdělání a kniha jeho nejmenší jednotkou. A nemusí to být ani učebnice. I když čtete jen růžovou knihovnu, rozvíjí Vás to mnohem víc, než sledování televizní Ordinace v růžové zahradě.

Věříme, že prodeje knih, které na našem portálu probíhají, přispějí k větší cirkulaci knih po republice a tím pádem i podpoří čtení. Chceme vzdělání usnadnit!

Přečti a pošli dál, to je naše motto.

Kniha, která Vám stojí v knihovně, je k ničemu. Dejte ji někomu přečíst!

Cesta k realizaci naší vize není krátká ani snadná ale Vy nám s ní můžete pomoci! Zaregistrujte se, zadejte si do poličky „mám doma“ knihy z Vaší knihovny. Pak se zamyslete a vyberte ty, na které jste už léta nesáhli a hurá, tlačítko prodám tuto knihu je tu přesně pro tento účel.

Jakmile Vám přijde první objednávka a Vy odnesete knihu na poštu, stáváte se součástí projektu, který mění český knižní trh. Jsme TrhKnih.cz.