Vylepšili jsme sekci Prodáno

Petr Sobotka / 23. 10. 2019

Jestliže prodáváte hodně knížek, sekce Prodáno pro vás mohla být těžkopádná a špatně použitelná. Do dneška jí totiž chyběly jakékoli filtry a skládala se z jedné mohutné tabulky. To se nyní konečně mění.

Filtry

Nejdůležitější hledisko při pohledu na prodané zboží je časové, proto se při přístupu na sekci Prodáno vypíší automaticky objednávky pouze za poslední měsíc. Časový rámec je však možné samozřejmě změnit, třeba i na pouhý jeden den. Dále jsme ve filtru zavedli i kritérium stavu objednávky.

Filtry v sekci prodáno

Přepracovaný vzhled

Každá objednávka je nyní shrnuta do rychlého stručného přehledu, barva řádku je podle stavu a zobrazují se jen ty nejdůležitější údaje. Plný výpis všech údajů je pak dostupný po rozkliknutí řádku.

Řádek objednávky v sekci Prodáno

Nové údaje

Nově zobrazujeme i důvody storen, doteď se propsaly pouze do emailového oznámení o stornu, ale kdo by si po týdnech a měsících měl důvody pamatovat nebo dohledávat.

Vidět je i plný komentář kupujícího a samozřejmě i plný text komentáře vámi uděleného.

Důvody storen v sekci Prodáno

Přehledové součty

Přinášíme i praktický součet cen knihy na konci výpisu, je platný vždy s aktuálně nastavenými filtry. Snadno tak zjistíte např. objem stornovaných objednávek za poslední měsíc, nebo celkové tržby za uzavřené objednávky za celý rok.

Praktická tabulka se souhrny v sekci Prodáno

Věříme, že nová sekce Prodáno vám umožní rychlejší a pohodlnější odbavení vašich objednávek!

Petr Sobotka, provozovatel portálu

Komentáře


Super, díky

Skvělé,diky

Paráda, děkuji!

Moc pěkné!

Super,díky

Výborně! Díky!

Báječné! Díky.

Zajímalo by mě, kam jste přesunuli kolonku na ZADÁNÍ PŘEDÁVACÍHO KÓDU při osobním předání.
Děkuji za nápravu.

Tlačítko jsme vrátili na původní místo. V mezidobí bylo schováno v kontextovém menu (tři tečky nad sebou), ale nebylo to šťastné řešení. Nyní je zpět.

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.