Zdražení Zásilkovny

Petr Sobotka / 29. 04. 2021

Zásilkovna od 1. května mírně zdražila službu Mezi námi.

Po České poště, která zdražila před měsícem doporučená psaní o 5 Kč, přichází i Zásilkovna se zdražením. Týká se služby Mezi námi, což je produkt pro zasílání balíčků mezi soukromými osobami navzájem.

Zdražení je z 65 Kč na 69 Kč. Připlatíte si tedy navíc 4 Kč nebo – chcete-li procentuální vyjádření –zhruba šest procent navíc.

Co musím udělat?

Pokud jste si v minulosti nastavovali individuální ceny poštovného v sekci Nastavení → ceny dopravy, upravte si prosím ceny v reakci na zdražení sami.



Jestliže jste do nastavení cen Zásilkovny nezasahovali, nové ceny se vám automaticky promítnou do všech vašich inzerátů již od pátku 30. dubna.

Zásilkovna se vyplatí

I přes zdražení zůstává Zásilkovna velmi atraktivní způsob dopravy. Pokud ji u svých inzerátů zatím nenabízíte, doporučujeme to co nejdříve změnit. Stále je sice k odesílání potřeba chytrý mobilní telefon s aplikací Zásilkovny, takže existuje jistá vstupní bariéra, nicméně sama Zásilkovna hovoří na produktové stránce služby o tom, že je ve vývoji webová aplikace pro odesílání. I majitelé starých dobrých tlačítkových telefonů nebo odpůrci „appek“ se snad brzy dočkají.

Naše zákaznická podpora neustále řeší dotazy na možnost změny dopravy z České pošty na Zásilkovnu u konkrétní objednávky, tak proč tohoto dopravce zájemcům o vaše knihy nenabídnout rovnu. Jak Zásilkovnu zapnout vidíte na výše uvedeném obrázku. Díky za přehodnocení!

Hodně úspěšných prodejů přeje za tým TrhKnih
Petr Sobotka

Komentáře

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.