Pátek 13. aneb letošní Vánoce na Trhu knih - blog - Trh knih - online antikvariát

Pátek 13. aneb letošní Vánoce na Trhu knih

Petr Sobotka / 02. 12. 2019

TrhKnih není klasický e-shop, zboží balí a odesílají jiní čtenáři. Proto nákup knižních dárků u nás nenechávejte na poslední týden před Vánoci!

V minulých letech se nám osvědčil princip stanovit poslední termín objednávání alespoň týden před Štědrým dnem. TrhKnih funguje trochu jinak, než většina e-shopů - dodávky knih zajišťují jeho uživatelé ‐ čtenáři a doručení realizuje Česká pošta nebo Zásilkovna - proto nenechávejte objednávky na poslední chvíli. Knižní dárky objednávejte do pátku 13. prosince!

Objednávky zadané po 13. prosinci s dopravou Českou poštou nebo Zásilkovnou téměř jistě nebude možné do Štědrého dne doručit a nepomůže tomu nejspíš ani urgence prodávajícího!

Předem upozorňujeme, že pokud objednáte po 13. prosinci a kniha Vám nebude do Štědrého dne doručena, nebudeme tuto skutečnost moci přijmout jako důvod pro reklamaci.

Pro prodejce

Pro prodejce v prosinci bude platit, že příchozí objednávky ze dne 12. a 13. prosince musí vyřídit ve zkrácené lhůtě, aby byly nejpozději 18. prosince odeslané.

Pokud nebude objednávka do středy 18. prosince odeslána, kupující má právo na reklamaci a odstoupení a nabídneme mu vrácení peněz.

Přejeme všem klidné prožití letošních Vánoc!
Tým TrhKnih.cz

Komentáře


tablele 02. 12. 2019 v 15:58
Zdravíčko a pěkný den,je to hezky,že se snažíme všichni o komunikaci a stanovení nějakých pravidel pro správný postup,je dobře vše Vámi míněno,ale prosím o ještě doplňující informaci pro prodejce - ...tučně napsáno nejpozději 18.prosince odeslána, kupu.... a pod tímto je další věta do pondělí 18.prosince odeslána...to je přeci středa ...pondělí je 16. prosince... omluvte mne prosím,ale trochu mám v tom nejasno. Děkuji a přeji všem účastníkům TRHUKNIH také příjemné a pohodové předvánoční dny.Mnoho radostných chvil a vše dobré.

petrsobotka 02. 12. 2019 v 16:38
Dobrý den, děkujeme za upozornění, 18. prosince je samozřejmě středa, jak ukazuje i obrázek kalendáře. V textu byla chyba, nyní je opraveno.

-aav- 09. 12. 2019 v 07:06
Dobrý den, možná by stálo za to v textu zdůraznit, že objednávky by měly být v daných termínech i zaplacené. U jedné knihy, kterou prodávám, mám objednávku z 1. prosince, zatím je však stále bez úhrady, takže ji odeslat prostě nemůžu, protože neznám adresu kupujícího...

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.