Inzerujte knihy rychleji! Z mobilu.

Petr Sobotka / 25. 05. 2020

Jedním z hlavních cílů TrhuKnih je úspora vašeho času při prodeji knih přes Internet. Nyní si můžete do mobilu stáhnout naši čtečku čárových kódů, která zase o chlup všechno urychlí.

Aplikace na skenování čárových kódů

Vystavit k prodeji sto knih je díky naší připravené databázi knižních titulů otázkou zhruba jedné hodiny času. Když využijete naši čtečku čárových kódů, můžete zcela vynechat fázi vyhledávání té správné knihy.

Stáhněte si naši aplikaci

Připravili jsme malého, ale užitečného pomocníka ve formě aplikace, která promění váš mobil v čtečku čárových kódů knih. Aplikace je propojená přímo s portálem TrhKnih a po naskenování čárového kódu ze zadní strany knihy vás jednoduše hodí na stránku s danou knihou v naší databázi. Pak už stačí jen zmáčknout tlačítko Prodám tuto knihu a vyplnit cenu a stav.

Ne každá kniha má čárový kód

Knihy vyšlé na území České republiky začaly být označovány čárovými kódy až v 90. letech minulého století. To už je ale 30 let (!), takže knih s čárovým kódem máme v databázi několik set tisíc. Pokud chcete prodat starší titul, pak je stále nutné vyhledat jej v databázi ručně podle názvu pomocí vyhledávání v hlavičce našeho portálu.

Funguje to i s laserovými čtečkami

Pro antikvariáty a knihkupectví může být užitečné vyhledávat tituly přímo laserovými čtečkami. Když takovou čtečku připojenou k počítači pípnete do našeho vyhledávacího políčka, kniha rovnou vyjede.

Vyhledávání pomocí ISBN


Přejeme vám mnoho úspěšných transakci!
Petr Sobotka, provozovatel portálu

Komentáře


Trrr 30. 05. 2020 v 17:02
Výborná věc, jen narážím na spoustu knih, co nejsou ve vaší databázi vůbec,což je škoda

Maraia 02. 06. 2020 v 12:59
Dobrý den, pomohl by přidat do aplikace odkaz na stránky (např.jej vložit do horního nápisu "TRH KNIH"), pomohlo / urychlilo by mi to vstup do svého profilu, i když nemám zrovna po ruce knihu s čárovým kódem. Teď mám jak apku, tak záložku v prohlížeči...

poutnik 08. 07. 2020 v 15:19
Fajn vylepšení, teď by to ještě chtělo zapracovat na doplnění databáze... zkusmo jsem naskenoval 10 knih... u devíti z nich jsem se dozvěděl "Nic jsme nenašli." Tož asi tak. :-)

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.