Kniha MBA studium v podmínkách české praxe - současnost a budoucnost vzdělávání manažérů v Čr - Trh knih - online antikvariát
Moje hodnocení
Hodnotil 1 uživatel
nakladatel Grada
edice Finance
rok vydání 2018
vydání 1.
jazyk česky
stran 184
rozměry 24 cm
ISBN 978-80-247-2017-3 (brož.)

Předmětem knihy je seznámení čtenáře s problematikou studia MBA, a to jak v České republice, tak i ve světě. Kniha jako jediná na trhu analyzuje a popisuje současný trh s MBA studiem v České republice a seznamuje s nejvýznamnějšími institucemi, na nichž je možné MBA v Česku studovat. Kniha nabízí pohled na současné problémy studia MBA a v reakci na ně navrhuje možné řešení této situace.


Prodám tuto knihu

Tuto knihu nabízí

Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Zaregistrovat

Prodávající
Lokalita
Foto
Cena
(1476)
České Budějovice 3, Ledenice, Netolice
99 Kč

stav: Viz foto

Vyřazeno z knihovního fondu: ochranný plastový přebal, knihovní razítka a nálepky, na zadní předsádce stopy po odtržené nálepce. Jinak dobrý stav. Blíže viz foto.

(07725)

kniha 99 Kč
Česká pošta (doporučená zásilka)  85 Kč
Zásilkovna  85 Kč
Balíkovna  75 Kč
osobní předání – České Budějovice 3 (České Budějovice)  0 Kč
osobní předání – Ledenice (České Budějovice)  0 Kč
osobní předání – Netolice (Prachatice)  0 Kč
U objednávek nad 700,- neplatíte poštovné! // Knihy odesílám jednou až dvakrát týdně. Pokud byste na odeslání chvátali, dejte vědět do poznámky, budu se Vám snažit vyhovět. // Nabízím větší množství cenově dostupných knih, podívejte se na můj profil a třeba vás zaujme ještě nějaká, aby se vám „rozložilo“ poštovné.

Sháním tuto knihu

Tuto knihu zatím nikdo neshání

Sháním tuto knihu

Jakmile knihu někdo nabídne, dáme vám vědět.

Pokud sháníte více knih, doporučujeme se nejdříve zaregistrovat. Je to zdarma.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.


Knihomol25 03. 10. 2021
Není pravda, že tato (cituji) „kniha jako jediná na trhu analyzuje a popisuje současný trh s MBA studiem v České republice“. První knihou, která komplexně analyzuje MBA studium v ČR ve srovnání se světovými trendy, je stále aktuální kniha autorů Deák P. a kol: „Kvalita a image manažerských škol“, Praha, ASPI Publishing 2005, ISBN 80-7357-090-4. Ti uvádí soupis 134 pramenů a použité literatury, ze kterých čerpali. Je škoda, že autoři této publikace zcela opomněli uvést jakoukoliv použitou literaturu a zdroje, ze kterých čerpali.

Nahlásit chybu u této knihy

Nahlásit chybu u této knihy