Vitalij Ždan ; z rus. orig.] Vvedenije v estetiku filma přel. Marie Šlemrová ; doslov k čes. vyd.: Miroslav Zůna
| jazyk | česky | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rok vydání | 1976 | ||||||
Zobrazit více
|
|||||||
Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Zaregistrovat
stav: Dobry, zachovala, viz foto.
Knihu predam osobne v Praze na Vinohradske u Ceskeho rozhlasu, pripadne zaslu Ceskou postou nebo Zasilkovnou dle domluvy.
St01
| kniha | 70 Kč |
| Česká pošta (doporučená zásilka) | 87 Kč |
| Zásilkovna | 89 Kč |
| osobní předání – Vinohrady (Praha) | 0 Kč |
| Knihu predam osobne v Praze na Vinohradske u Ceskeho rozhlasu, pripadne zaslu Ceskou postou nebo Zasilkovnou dle domluvy. | |
stav: opotřebovaný přebal!
Pevná vazba s přebalem,vydáno v roce 1976 - Čs. filmový ústav. Kniha samotná je zachovalá a nepoškozená! Přebal knihy na zadní části více opotřebovaný - trhlinky a oděrky!!!
| kniha | 80 Kč |
| Česká pošta (doporučená zásilka) | 86 Kč |
| Zásilkovna | 75 Kč |
| Balíkovna | 65 Kč |
| osobní předání – Chodov (Praha) | 0 Kč |
| Praha 4 a okolí, nejlépe Chodov,Háje,Libuš, Modřany. V centru možnost předání u metra I.P.Pavlova. Po vzájemné dohodě možnost předání na jiném místě. | |
Jakmile knihu někdo nabídne, dáme vám vědět.
(reklama)
Přidejte svou recenzi a pomozte dalším čtenářům
Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.
(reklama)