Jiří Kuliš, František Dašek, ilustrace Václav Pata
rok vydání | 1971 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
vydání | 1. | ||||||||
Zobrazit více
|
Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Zaregistrovat
stav: velice zachovalá - desky trochu odřené hrany
další desítky knih o vaření v naší nabídce
-8125-
Bez razítek a bez podpisů
Víte že můžete objednat více podobných knih najednou ??? Pokud si ode mne zadáte hromadnou objednávku, více knih, ušetříte na poštovném.
kniha | 73 Kč |
Česká pošta (doporučená zásilka) | 100 Kč |
Zásilkovna | 75 Kč |
Balíkovna | 65 Kč |
osobní předání – Zelené Předměstí (Pardubice) | 0 Kč |
Po dohodě po telefonu dle momentální zaneprázdněnosti nebo pošlu mail. Osobně pouze pondělí až pátek 9-17 hod. občas i sobota od 10 do 12 hod |
stav: dobrý
Obálka už je zašlá časem, lehce ohnuté rohy.
kniha | 90 Kč |
Zásilkovna | 80 Kč |
Pokud knihu vlastníte, můžete ji nabídnout.
Jakmile knihu někdo nabídne, dáme vám vědět.
(reklama)
Autoři seznamují čtenáře se svými zkušenostmi ze zahraničí a s gastronomickými zvyklostmi různých zemí. Některé recepty neobsahují gramáž ani obsah surovin, ale jenom popis. Při výběru pokrmů se zaměřili na jídla lidová -národní a vybírali jen takové recepty, ke kterým u nás máme suroviny. Anglická, francouzská a italská kuchyně zaujímá rozsáhlejší partii, protože obsahuje základ k mezinárodní kuchyni. U gastronomie jednotlivých zemí jsou uvedeny nejpodstatnější recepty.
Přidejte svou recenzi a pomozte dalším čtenářům
Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.
(reklama)